Czas trwania zabiegu : 45 minut znieczulenie, twarz: 30 minut, twarz + szyja: 40 minut, twarz + szyja + dekolt: 50 minut
Ilość zabiegów: 2-3 w zależności od problemu skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa jest metodą frakcyjnego dostarczenia fali radiowej w głębsze warstwy skóry. Fala radiowa znana jest z właściwości liftingujących skórę, dzięki termicznej aktywacji neokolagenezy. Proces ten polega na skróceniu włókien kolagenowych i aktywacji produkcji nowych – a w efekcie odmłodzeniu i napięciu skóry.

Doskonale oddziałuje na skórę twarzy, prowadząc do redukcji tzw. chomików, wielopoziomowej przebudowy i wyostrzenia owalu twarzy, wygładzenia zmarszczek, a także redukcji blizn potrądzikowych. RF mikroigłowy to również odpowiedni zabieg dla wiotkich obszarów na ciele – brzuch, okolice kolan, ramiona, i wszędzie tam gdzie doskwierają rozstępy lub blizny.

Jak działa RF mikroigłowy?
Dla kogo radiofrekwencja mikroigłowa?
Jak przebiega zabieg Morpheus?
Wskazania
FAQ
Cennik

Radiofrekwencja mikroigłowa Katowice (RF)

Jak działa RF mikroigłowy?

Morpheus to zabieg mający na celu przebudowę i odmłodzenie skóry, wykorzystujący radiofrekwencję mikroigłową. Energia fal radiowych dostarczana jest do skóry na odpowiednią głębokość za pomocą izolowanych igieł, dzięki czemu dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych i elastynowych, co skutkuje natychmiastową poprawą napięcia skóry. Finalny efekt zabiegu pogłębia się z czasem, gdy następuje pełna regeneracja tkanki – a w efekcie napięta i odmłodzona skóra.

Radiofrekwencja mikroigłowa Katowice

Dla kogo radiofrekwencja mikroigłowa?

RF mikroigłowy to zabieg pacjentów, którzy chcą w szybkim czasie, przy możliwie minimalnym okresie rekonwalescencji, efektywnie podnieść owal twarzy, borykają się z “chomikami” oraz wiotką skórą, w okolicach twarzy, lub na ciele. To zabieg bez limitu wiekowego, może służyć także prewencyjnie, zapobiegając starzeniu się skóry.

Jak przebiega zabieg Morpheus?

Zabieg poprzedza wnikliwy wywiad ze specjalistą BellArte, który ma na celu wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu i zapewnić efektywne gojenie. Następnie na oczyszczoną skórę nakładana jest maść znieczulająca. Po odpowiednim czasie maść zmywamy i przystępujemy do zabiegu zgodnie z zaleconymi przez specjalistę parametrami.

Punkt po punkcie przykładana jest głowica zabiegowa, która dostarcza do skóry falę radiową za pomocą cieniutkich igieł. Głębokość mikronakłuwania jest kontrolowana i regulowana w zależności od obszaru i wskazania (0,5-7 mm). Mikronakłuwanie powoduje w skórze punktowe mikrourazy, które pobudzają silne procesy regeneracyjne i naprawcze, czego efektem jest przebudowa kolagenu i odmłodzenie tkanki. Po zabiegu może występować uczucie rozgrzania i zaczerwienienie.

Wskazania

– Wiotka skóra
– Skóra o „szarym” kolorycie, bez blasku
– Podwójny podbródek na skutek wiotkości
– Opadające policzki, tzw. chomiki
– Zmarszczki i bruzdy
– Rozstępy
– Cellulit
– Blizny
– Rozszerzone pory
– Przebarwienia

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Czy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej boli?
Ile czasu wynosi okres rekonwalescencji po zabiegu Morpheus?
Jakie są przeciwwskazania do zabiegu RF Mikroigłowego?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00