Geneo
Czas trwania zabiegu: 30 minut

Ilość zabiegów: 1

Geneo to rewolucyjny zabieg 3 w 1, którego unikatowość opiera się na wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu. Zabieg polega na jednoczesnym złuszczaniu zrogowaciałego naskórka, dotlenieniu i odżywieniu skóry oraz wtłaczaniu składników aktywnych w głąb skóry. Korzyści płynące z tej unikalnej metody to odmłodzona, ujędrniona i naturalnie wyglądająca skóra. Dzięki wyjątkowej formule jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas, który zostanie maksymalnie wykorzystany podczas jednej wizyty.

Geneo – działanie
Dla kogo zabieg Geneo?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Geneo – działanie

Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, Geneo oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

OXYGENEO – 3 w 1 – dogłębna pielęgnacja, rewitalizacja oraz dotlenienie skóry od wewnątrz. Na podstawie indywidualnych predyspozycji i potrzeb skóry Pacjenta w trakcie zabiegu dobrane zostają wyjątkowe kapsułki, wzbogacone w naturalne składniki odżywcze.

TRIPOLLAR – specjalna głowica wyposażona w RF dzięki kontrolowanemu podgrzaniu włókien kolagenowych doprowadza do odnowy ich obkurczenia oraz napięcia. Emitowane ciepło przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

ULTRASOUND – zastosowanie fal ultradźwiękowych wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze, a tym samym przyspieszenie transportu i wchłaniania składników aktywnych. W efekcie dochodzi do zmiękczenia naskórka oraz poprawienia krążenia i metabolizmu skóry.

Inspiracją do stworzenia Geneo były gorące źródła krystalicznie czystej wody. Sekret zabiegu tkwi w wykorzystaniu bąbelków powietrza wzbogaconych o bardzo wysokie stężenie dwutlenku węgla, który ma pozytywny wpływ na skórę. CO2, który działa na powierzchni skóry, pobudza przemieszczanie się tlenu. Efekt ten to tzw. efekt Bohra i polega na:
• Wysłaniu krwi zaopatrzonej w tlen do wybranego obszaru zabiegowego
• Zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włosowatych
• Znacznej poprawie metabolizmu komórek skóry

Geneo – działanie
Dla kogo zabieg Geneo?

Dla kogo zabieg Geneo?

Zabieg rewitalizacji skóry metodą GeneO® jest zabiegiem odpowiednim dla każdego typu skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry zakłada on dwie możliwości: NeoRevive® – opatentowany zabieg odmładzający, redukujący zmarszczki i poprawiający jędrność skóry. NeoBright® – zabieg rozjaśniający i odżywiający.

Zabieg Geneo w klinice Bellarte w Katowicach

W katowickiej klinice Bellarte zabieg Geneo wykonywany jest przez kosmetologów posiadających wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu kosmetologii.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania oraz określone zostaną efekty, które są możliwe do zrealizowania. W zależności od pożądanych efektów zabieg występuję w dwóch opcjach: NeoRevive lub Neobright.

Zabieg Geneo na twarz wykonywany jest przy użyciu jednorazowych, sterylnych końcówek, zapewniających maksymalną higieniczność. W odczuciach zabieg przypomina masaż twarzy, który połączony jest z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Efekt uzyskany zostaje dzięki połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez markę Pollogen kapsułki Capsugen i specjalnie dobranego żelu bogatego w składniki odżywcze.

NeoRevive:
• Odmłodzenie skóry
• Redukcja zmarszczek
• Poprawa elastyczności i gęstości skóry
• Redukcja rozszerzonych porów

NeoBright:
• Rozjaśnienie i odżywienie skóry
• Wyrównanie kolorytu
• Naturalne dotlenienie i odżywienie skóry

Zabieg Geneo – efekty

Po zabiegu pacjenci czują się odprężeni i zauważają natychmiastową różnicę w swoim wyglądzie.

Wskazania

• Redukcja zmarszczek
• Odmłodzenie i dotlenienie skóry
• Skóra problematyczna z trądzikiem
• Rozszerzone pory
• Skóra pozbawiona blasku
• Przebarwienia
• Suchość skóry
• Skóra pozbawiona jędrności i elastyczności

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Geneo?
Zabieg Geneo - kiedy widoczne są efekty?
Jak wygląda okres rekonwalescencji po zabiegu?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00