Medycyna estetyczna Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy

 

Medycyna estetyczna w Katowicach – BellArte

Medycyna estetyczna to sztuka i od momentu powstania BellArte, kierujemy się tym mottem. Aby osiągać odpowiednie efekty– lekarz medycyny estetycznej musi kierować się bezpieczeństwem, wiedzą, posiadać odpowiednie umiejętności, ale także wyczucie estetyki. Przywrócenie lub nadanie proporcji twarzy, to efekt różnych procedur, które powinny być dobierane zgodnie z potrzebami pacjenta, indywidualnie do możliwości anatomicznych twarzy i z poszanowaniem dla jego naturalnych cech urody. Medycyna estetyczna Katowice to wymiar piękna, który nie służy temu byśmy wszyscy wyglądali jednakowo, a pozwala wyeksponować naturalne walory, przywrócić objętość tam, gdzie mogło jej ubyć z czasem, aktywować naturalne procesy regeneracyjne w skórze, pomóc jej nabrać młodzieńczej witalności i jędrności.

Medycyna estetyczna – kto może wykonywać zabieg?

W BellArte zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonują wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej. Pracujemy na certyfikowanych preparatach, których bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Hołdujemy, ponad wszystko, bezpieczeństwu pacjentów, a to oznacza, że nie akceptujemy praktyk, które wykraczają poza uprawnienia. Dlatego gdy udajesz się na wizytę w zakresie zabiegów medycznych do BellArte, przyjmuje Cię zawsze dobry lekarz medycyny estetycznej Katowice, który posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wyznaje filozofię naszego miejsca – czyli bezpieczeństwo, piękne rezultaty i dobra atmosfera, która zabieg medyczny zamieni w czas dedykowany tylko dla Ciebie. Lekarz wysłucha Twoich potrzeb, wskaże drogę do osiągnięcia ich w optymalny sposób, a gdy będzie taka konieczność, skieruje do innych specjalistów, takich jak: dermatolog, chirurg plastyczny czy kosmetolog. BellArte to placówka wielospecjalistyczna, która interdyscyplinarnie podchodzi do swoich pacjentów – dlatego możesz być pewna/pewien, że jesteś w odpowiednich rękach.

Zapoznaj się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej BellArte Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy i umów się na konsultację, podczas której poznasz plan zabiegowy dedykowany do Twoich potrzeb.

Nasze usługi świadczymy nie daleko miejscowości takich jak: Gliwice, Sosnowiec, Tychy.

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00