Strefa Męska

W BellArte szczególną troską otaczamy mężczyzn. Chcemy abyście czuli się u nas swobodnie, mieli możliwość zapytać o zabiegi dedykowane Waszej skórze. Medycyna estetyczna wśród mężczyzn, z roku na rok, zyskuje na popularności. Wciąż jednak nie każde miejsce jest otwarte na mężczyzn – nasz personel ma wiedzę i doświadczenie!

Dowiedz się jakie zabiegi są szczególnie polecane dla mężczyzn w BellArte:

Medycyna Estetyczna

1.

Męska skóra różni się od kobiecej, więc wymaga też specjalnych produktów. Wśród nich posiadamy wypełniacze i mezoterapie dedykowane męskiej skórze. Ponadto znajdziecie u nas zabiegi redukujące zmarszczki mimiczne, biostymulacyjne, a także laserowe. Podchodzimy do potrzeb skóry kompleksowo, więc terapie dobierane są indywidualnie. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy.

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

2.

Oponka na brzuchu? Drugi podbródek? A może trenujesz i nie widzisz efektów? W BellArte wspieramy postanowienia o poprawie wyglądu ciała zabiegami kosmetologii profesjonalnej. Połączenie endermologii, fali uderzeniowej i fali radiowej powoduje, że efekty wyszczuplania i modelowania ciała Cię zaskoczą. Oczywiście warunkiem stworzenia indywidualnego planu zabiegowego jest konsultacja. Zapisz się już dziś.

Leczenie łysienia

3.

Problem nadmiernie wypadających włosów dotyka znacznie częściej mężczyzn, niż kobiety. Jest to powód do kompleksów, z którymi możesz swobodnie udać się do naszych specjalistów. Zabiegowe leczenie łysienia w BellArte obejmuje konsultację oraz połączenie zabiegów o wszechstronnym działaniu – dobranym indywidualnie do stopnia zaawansowania problemu i jego rodzaju.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

4.

Możesz pozbyć się zbędnego owłosienia, zapomnieć o podrażnieniach po goleniu i pozbyć się kompleksów. Stworzymy dla Ciebie pakiet, który pozwoli Ci usunąć włosy z najbardziej newralgicznych obszarów. Z pomocą specjalistycznego sprzętu o naukowo udowodnionej skuteczności, z naszymi specjalistami, możesz czuć się pewnie i bezpiecznie.

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

5.

Potrzebujesz radykalnych zmian? Opadające powieki, odstające uszy, chirurgiczne usuwanie tatuażu, a także miejscowy lifting. Nasi chirurdzy są gotowi do działania. Warunkiem kwalifikacji do zabiegu jest konsultacja. Porozmawiaj o swoim problemie ze specjalistami – dyskretnie i w komfortowych warunkach. Umów się na konsultację.

Umów się na konsultację

Zadzwoń:

32 428 18 10

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00