Kosmetolog Katowice

 

Kosmetolog Katowice – BellArte

Oto miejsce gdzie profesjonalną wiedzę z zakresu medycyny estetycznej łączymy z kosmetologią profesjonalną, opartą o zabiegi hi-tech, produkty specjalistyczne z dziedziny pielęgnacji twarzy i ciała oraz kontynuację zabiegów zaleconych przez lekarzy. Holistyczne podejście do potrzeb skóry – tak działa każdy dobry kosmetolog Katowice w BellArte. Dzięki temu w naszej ofercie możesz znaleźć zabiegi, które są złotym standardem w dziedzinie kosmetologii estetycznej, ale także absolutne nowości, które selekcjonujemy z rynku, po to by dostarczać Wam – naszym pacjentom – wszystko co najskuteczniejsze. Stawiamy na optymalizację ilości zabiegów, co oznacza, że nie ilość jest ważna, a ich rozsądne rozłożenie w czasie, z poszanowaniem dla potrzeb skóry twarzy czy ciała.

Kosmetolog czy dermatolog Katowice? Od czego zacząć?

Nie wiesz czy Twój problem kwalifikuje się pod konsultację z kosmetologiem, czy już dermatologiem albo lekarzem medycyny estetycznej? W BellArte jesteśmy zespołem specjalistów, którzy realnie ze sobą współpracują, a dzięki temu możemy dostarczać naszym pacjentom wielopoziomowe wsparcie w rozwiązywaniu ich problemów estetycznych. Nasi kosmetolodzy posiadają ukończone odpowiednie studia, zawierające w sobie taką bazę wiedzy medycznej, która pozwoli im skutecznie zaplanować proces zabiegowy, włączając w to zalecenia odpowiednich lekarzy. Wykorzystują w swojej pracy technologie, których działanie na odmładzanie skóry, ujędrnianie, wyszczuplanie, czy redukcję cellulitu, potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Umów się na konsultację i stwórz swój plan zabiegowy, dobry kosmetolog w Klinice BellArte to odpowiednie wybór. Zobacz jakie zabiegi przygotowaliśmy w naszej ofercie. Masz szczególne potrzeby? Skontaktuj się z nami.

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00