Mezoterapia igłowa
Czas trwania zabiegu : 45 minut
Ilość zabiegów: 3-5

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych – regenerujących lub odżywczych. Preparat dobierany jest do indywidualnych potrzeb Pacjenta, ze względu na różnorodność składników w nim zawartych. Zazwyczaj w swoim składzie zawiera mieszankę witamin, minerałów i kwasu hialuronowego. To dzięki połączeniu tych składników skóra skutecznie zostaje pobudzona do procesów odnowy i regeneracji.

Jak działa mezoterapia igłowa ?
Dla kogo mezoterapia igłowa ?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Jak działa mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa w bardzo szybkim tempie poprawia kondycję skóry, wyrównuje jej koloryt i nadaje cerze promiennego wyglądu. Zabieg ten likwiduje również oznaki zmęczenia, a także zmniejsza zasinienia i obrzęki pod oczami. Zakres możliwości jest bardzo szeroki, a koktajl składników dobierany jest do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Dzięki pobudzeniu skóry do działania efekty po zabiegu są całkowicie naturalne.

Jak działa mezoterapia igłowa?
Dla kogo mezoterapia igłowa?

Dla kogo mezoterapia igłowa?

Codzienny wygląd skóry uzależniony jest od wielu różnych czynników, do których należą warunki atmosferyczne i tryb życia (dieta, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, stres, zmęczenie oraz nieodpowiednia ilość snu). Wszystko to wpływa na pogorszenie jakości skóry, czyli pozbawia jej blasku i młodzieńczego wyglądu. Wraz z wiekiem zwiększa się zapotrzebowanie na szybką i skuteczną rewitalizację skóry na obszarze twarzy, szyi czy dekoltu. Na pierwszy zabieg mogą zdecydować się osoby już po 25 roku życia.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania oraz efekty, które możliwe są do osiągnięcia
Lekarz przy użyciu bardzo cienkiej igły dokonuje dużej ilości niewielkich nakłuć, które dostarczają odżywczy preparat w wierzchnie warstwy skóry. Podawany koktajl stanowi zazwyczaj mieszankę różnego rodzaju witamin, minerałów i składników odżywczych. Dla Twojego komfortu przed zabiegiem lekarz może użyć maści znieczulającej.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii od 2 do 3 zabiegów w odstępach około 14 dni. Dokładny plan zabiegowy zostanie przedstawiony przez lekarza podczas wizyty. Aby efekty zabiegu były trwałe i zadowalające bardzo ważna jest systematyczność.

Zabieg mezoterapii w katowickiej klinice Bellarte.

W klinice Bellarte stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług, dlatego lekarz starannie dobiera preparat składający się z najbardziej odpowiednich składników. W trosce o maksymalne bezpieczeństwo i komfort Pacjentów, zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy.

Wskazania

– nawilżenie i odmłodzenie skóry
– redukcja zmarszczek
– rozjaśnienie przebarwień
– wypadanie włosów
– redukcja cellulitu
– usunięcie cieni pod oczami

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii?
Co się dzieje bezpośrednio po zabiegu mezoterapii?
Jak często należy powtarzać mezoterapię?
Ile trwa zabieg?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00