Fotoodmładzanie
Czas trwania zabiegu: 30 minut

Ilość zabiegów: 3

Lumecca to hybrydowy IPL łączący w sobie właściwości lasera KTP, lasera barwnikowego oraz światła pulsacyjnego IPL. Skrót od Intense Pulse Light, w tłumaczeniu na język na polski, oznacza impulsywne źródło światła. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod w walce ze zmianami naczyniowymi oraz pigmentacyjnym skóry. Lumecca to urządzenie, które pomaga zlikwidować drobne mankamenty skórne oraz przywrócić skórze równomierny koloryt i blask. Efekty zabiegu Fotoodmładzania widoczne są już po jednym zabiegu.

Jak działa fotoodmładzanie?
Dla kogo fotoodmładzanie?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Jak działa Lumecca?

Działanie urządzenia Lumecca polega na dostarczeniu fal światła, które jest absorbowane przez brązowy i czerwony pigment na leczonym obszarze skóry. Zabieg ten, w porównaniu z innymi urządzeniami, zapewnia znacznie wyższą skuteczność przy niższych dawkach użytej energii. Niska energia wpływa również korzystnie na odczucia Pacjenta w trakcie trwania zabiegu. Ryzyko powstawania poparzeń zostało w pełni wykluczone, a zaczerwienienie po wykonanym zabiegu utrzymuje się przez zaledwie 2-3 godziny.

Jak działa Lumecca?
Dla kogo fotoodmładzanie?

Dla kogo fotoodmładzanie?

Zabieg ten będzie idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z rozległym rumieniem, trądzikiem różowatym i dużymi plamami barwnikowymi, również pochodzenia hormonalnego. Zabieg może być wykonany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.

Jak przebiega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadza z Pacjentem wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostają również wszelkie przeciwwskazania oraz określone zostają efekty, które są możliwe do zrealizowania.

Jak wygląda zabieg Lumecca? W pierwszej kolejności kosmetolog przygotuje Twoją skórę do zabiegu, wykonując demakijaż. Następnie otrzymasz specjalne okulary chroniące Twój wzrok. Po dobraniu odpowiednich parametrów urządzenia, kosmetolog będzie mógł rozpocząć zabieg właściwy. W jego trakcie możesz odczuwać jedynie lekkie ciepło. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a przebarwienia bardziej widoczne. Objawy te ustąpią po upływie kilku godzin. Zabieg ten jest w pełni bezbolesny.

Wskazania

• przebarwienia
• trądzik różowaty
• rumień naczyniowy
• rozszerzone naczynia

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Fotoodmładzania?
Jaki jest okres rekonwalescencji po zabiegu fotoodmładzania?
Ile zabiegów fotoodmładzania należy wykonać i w jakich odstępach czasu?
Czy po zabiegu fotoodmładzania trzeba stosować odpowiednią pielęgnację skóry?
Czego unikać po zabiegu fotoodmładzania?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00