Czas trwania zabiegu : 15-30 minut

Ilość zabiegów: 4-6

Urządzenie to laser diodowy, specjalnie zaprojektowany do bezpiecznego wykonywania zabiegów epilacji laserowej. Wyposażone jest w diodę laserową z mocą optyczną 4000W, a długość światła to 808nm; przeznaczone m .in. do trwałego usuwania owłosienia. Jest całkowicie bezpieczny i skuteczny na wszystkich fototypach skóry z poszanowaniem bezpieczeństwa i efektywności. W głowicy wbudowane jest chłodzenie zabiegowe na poziomie 1C, dzięki czemu zabieg jest komfortowy dla Pacjenta

Jak działa zabieg?
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Na czym polega zabieg?

Urządzenie generuje wiązkę laserową o długości 808 nm, prowadząc do wywołania efektu selektywnej fototermolizy – polegającej na termicznym podgrzaniu macierzy włosa. Podgrzana macierz zostaje uszkodzona, natomiast dzięki efektowi selektywnej fototermolizy naskórek i otaczające tkanki pozostają bezpieczne. Laser wraz z głowicą przeznaczony jest do terapii hirsutyzmu oraz trwałego usuwania owłosienia, również przy problemie zapalenia mieszków włosowych.

Na czym polega epilacja laserowa?
Dla kogo epilacja laserowa?

Dla kogo zabieg?

Zabieg polecany jest osobom chcącym na stałe pozbyć się owłosienia z wybranej partii ciała. Jest on idealnym rozwiązaniem, kiedy zmagamy się z problemem wrastających włosów lub hirsutyzmem.

Jak przebiega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania, oraz określone zostaną efekty, które są możliwe do zrealizowania.

W pierwszej kolejności zostaje wykonana przez kosmetologa próba lasera na skórze Pacjenta, która ma na celu wykluczenie niepożądanych reakcji organizmu na zabieg. Następnie dobierane zostają odpowiednie parametry zabiegowe oraz przy pomocy białej kredki zabezpieczone zostają zmiany barwnikowe, które należy pominąć podczas wykonywania zabiegu. Kosmetolog zabezpiecza obszar zabiegowy specjalnym żelem i po przyłożeniu głowicy oddaje impulsy.

Wskazania

• Usuwanie nadmiernego owłosienia – hirsutyzm
• Powierzchowne przebarwienia
• Wrastające włosy
• Redukcja owłosienia

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są zalecenia przed wykonaniem epilacji laserowej?
Czego należy unikać po zabiegu ?
Jakie można uzyskać efekty?
Na jakich obszarach można wykonać zabieg epilacji laserowej?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00