Lipoliza iniekcyjna
Czas trwania zabiegu : 30-45 minut.
Ilość zabiegów: 2-3

Lipoliza iniekcyjna to obecnie najnowocześniejsza metoda z zakresu medycyny estetycznej pozwalająca na bezoperacyjną, a przede wszystkim trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą iniekcji substancji powodującej kontrolowany stan zapalny, który w rezultacie doprowadza do likwidacji komórek tłuszczowych.

Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonych powikłaniami zabiegów chirurgicznego odsysania tłuszczu – liposukcji. Lipoliza iniekcyjna skutecznie modeluje sylwetkę i pozwala na pozbycie się niechcianych centymetrów w obwodach.

Jak działa lipoliza iniekcyjna?
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Jak działa lipoliza iniekcyjna ?

Preparat składa się z połączenia dwóch związków chemicznych: deoksycholanu sodu oraz fosfatydylocholiny. W efekcie dochodzi do rozpuszczenia komórek, a uwolnione tłuszcze rozkładane są w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu za pomocą naturalnych procesów fizjologicznych. Fosfatydylocholina PPC, czyli lecytyna, jest naturalnym składnikiem naszego organizmu.

Jak działa lipoliza iniekcyjna ?
Dla kogo osocze bogatopłytkowe?

Dla kogo zabieg?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem dedykowanym osobom ze stosunkowo normalną wagą lub niewielką nadwagą. U pacjentów zmagających się z dużą i rozległą otyłością, zabieg ten nie okaże się skuteczny. Dzięki lipolizie iniekcyjnej wiele pacjentów odzyskuje pewność siebie i żegna się z kompleksami. Ty również możesz na nowo poczuć się dobrze we własnym ciele!

Jak przebiega zabieg ?

Zanim lekarz przystąpi do działania, przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny. Szczegółowo sprawdzimy wszelkie przeciwwskazania i omówimy możliwe do uzyskania efekty.

Lekarz wykonuje zabieg za pomocą cienkiej igły, którą dokonuje precyzyjnych wkłuć w wybranych partiach. Dla Twojego komfortu przed zabiegiem lekarz może użyć maści znieczulającej.

W klinice BellArte zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, dzięki czemu jest on w pełni kontrolowany i bezpieczny.

Wskazania

• redukcja tkanki tłuszczowej
• modelowanie sylwetki
• podwójny podbródek

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegów lipolizy iniekcyjnej?
Lipoliza iniekcyjna - co po zabiegu?
Co zrobić, aby lipoliza iniekcyjna przyniosła najlepsze efekty?
Jak się przygotować do zabiegu lipolizy?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00