Endermologia Gliwice
Czas trwania zabiegu : 15-45 minut

Ilość zabiegów: 10

Endermologia Katowice, Gliwice, Sosnowiec to zdecydowanie najskuteczniejsza metoda bezinwazyjnego modelowania sylwetki opierająca się na działaniu masażu ciśnieniowego, połączonego z technologią komputerową. To właśnie 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć francuskiej firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance. Jest ona jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulacją, pobudzającą w sposób całkowicie naturalny metabolizm komórkowy przyczyniający się do redukcji tkanki tłuszczowej.

Jak działa zabieg Endermologii?

Oddziałuje na Twoje ciało w trzech wymiarach:

• Redukuje miejscowo zlokalizowaną oporną tkankę tłuszczową
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

W odróżnieniu do swoich poprzedników głowica zabiegowa wzbogacona została o rolkę zawierającą zamortyzowaną klapkę, dzięki czemu możliwa jest wielopoziomowa i szybsza penetracja tkanki.

Jak działa endermologia?
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Endermologia Katowice Gliwice Sosnowiec

Jak działa endermologia?

Dzięki opracowaniu nowego patentu mamy możliwość intensywnej, a zarazem szybkiej i bezpiecznej stymulacji tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu Pacjenta w trakcie zabiegu. Pod wpływem podciśnienia powstaje fałd skórny, który jest następnie masowany przez elektronicznie sterowaną rolkę. W efekcie dochodzi do mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób aktywuje metabolizm komórek pobudzając tkanki do regeneracji. Indukuje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra pacjenta staje się widocznie ujędrniona. Urządzenie zostało wyposażone także w sensor identyfikacji skóry ALLIANCE (ASI), co pozwala na dostosowanie zabiegu do jakości skóry Pacjenta, jej wrażliwości czy też jędrności.

Endermologia Katowice
Endermologia Sosnowiec

Dla kogo zabieg?

Zabieg będzie idealnym rozwiązaniem dla osób mających problem z oporną na dietę i ćwiczenia tkanką tłuszczową. Dzięki połączeniu unikalnych technologii jesteśmy w stanie zniwelować istniejący cellulit, ujędrnić skórę oraz pozbyć się obrzęków powstałych na skutek zatrzymania wody w organizmie lub przebytych operacji.

Jak przebiega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania oraz określone zostaną efekty, które są możliwe do osiągnięcia.

W naszym gabinecie Bellarte w Katowicach wykonujemy w specjalnym kostiumie, który ochroni Twoją skórę przed urazami mechanicznymi, zaciąganiem włosków czy ewentualnym podszczypywaniem zapewniając płynność ruchów. Otrzymany przez nas kostium pełni również funkcję higieniczną, zabezpieczając skórę Pacjenta przed bezpośrednim kontaktem z głowicą urządzenia. Strój występuje w rozmiarze od S do XL. Kostium przeznaczony jest do wielorazowego użytku przez wyłącznie jednego właściciela. Kosmetolog przystępuje do zabiegu, który trwa od 20 do 40 minut w zależności od indywidualnego planu zabiegowego.

Zabieg Endermologii w klinice Bellarte w Katowicach

W katowickiej klinice Bellarte zabieg Endermologii wykonywany jest przez kosmetologów posiadających wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Wskazania

• Redukcja cellulitu
• Ujędrnienie skóry
• Modelowanie sylwetki
• Drenaż limfatyczny
• Rozluźnienie mięśni i stawów

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Endermologii?
Endemologia LPG – ile zabiegów należy wykonać?
Co zrobić, aby efekty utrzymywały się jak najdłużej?
Z czym łączyć Endermologię?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00