Mikronakłuwanie frakcyjne
Czas trwania zabiegu: 45 minut

Ilość zabiegów: 3-6

Wykorzystywane urządzenie jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych urządzeń stosowanych do frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, efekty jakie przynosi zabieg są spektakularne, a co najważniejsze, potwierdzone klinicznie. Wszystko to z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i komfortu Pacjenta w trakcie trwania zabiegu. Mikronakłuwanie frakcyjne spełnia najwyższe standardy jakości bezpieczeństwa zabiegów, które są potwierdzone Medycznym Certyfikatem CE. Już po jednym zabiegu skóra jest zdecydowanie bardziej jędrna, elastyczna i napięta. W klinice BellArte w Katowicach stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Jak działa mikronakłuwanie frakcyjne?
Dla kogo mikronakłuwanie frakcyjne?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Jak działa mikronakłuwanie frakcyjne?

Zabieg polega na zastosowaniu opatentowanej technologii pulsujących igieł, które zwiększają przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry oraz pobudzają ją do wykorzystania jej naturalnej zdolności do regeneracji. Urządzenie jako jedyne nakłuwa skórę z prędkością aż 1920 nakłuć na sekundę, co jest niemożliwe do wykonania dla innych tego typu urządzeń. Dzięki precyzyjnie dobranej głębokości iniekcji od 0,2 do 3 mm pozwala na pełną kontrolę podczas zabiegu, dzięki czemu jest on o wiele bardziej efektywny i bezpieczny, niż inne znane dotąd metody mikronakłuwania skóry. Zabieg przebudowuje strukturę skóry, działając od zewnątrz i od środka.

Jak działa mikronakłuwanie frakcyjne?
Dla kogo nici liftingujące?

Dla kogo mikronakłuwanie frakcyjne?

Zabiegi najnowszą wersją urządzenia dedykowane są osobom chcącym poprawić ogólny stan swojej skóry oraz pragnącym wygładzić zmarszczki, pozbyć się przebarwień lub zmniejszyć widoczność porów. Zabieg może być wykonywany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania oraz efekty, które możliwe są do osiągnięcia w Twoim przypadku.

Jak wygląda zabieg mikronakłuwania frakcyjnego?

W pierwszej kolejności, na obszar poddany zabiegowi zostaje nałożona maść znieczulająca, następnie zostaje on dokładnie zdezynfekowany. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry Pacjenta dobierany jest odpowiedni preparat oraz optymalny program pracy urządzenia określający takie parametry, jak: głębokość nakłuć oraz tempo pracy kartridża. Do skóry Pacjenta przyłożony zostaje jednorazowy kartridż, którym kosmetolog wykonuje płynne ruchy po obszarze zabiegowym. Po zakończonym zabiegu kosmetolog nakłada krem łagodzący, który łagodzi powstałe zaczerwienienia i podrażnienia.

Wskazania

• wiotka skóra
• zmarszczki
• blizny potrądzikowe
• przebarwienia
• rozstępy

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Mikronakłuwanie frakcyjne - jak przygotować się do zabiegu?
Jak wygląda skóra po zabiegu?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00