Osocze bogatopłytkowe
Czas trwania zabiegu : 30-45 minut.
Ilość zabiegów: 2-3

Osocze bogatopłytkowe, potocznie nazywane także wampirzym liftingiem, jest substancją pozyskiwaną z krwi Pacjenta, pełniącą funkcję naturalnego wypełniacza. Preparat w swoim składzie zawiera zwiększoną liczbę płytek krwi oraz czynników wzrostu, które odpowiedzialne są za procesy regeneracyjne i tworzenie nowych włókien kolagenowych.

Fenomenem komórek macierzystych jest niebywała zdolność adaptacji do dowolnych komórek, wśród których znajdują się czynniki wzrostu dodatkowo pobudzających proces odnowy i rewitalizacji.

Jak działa osocze bogatopłytkowe?
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Jak działa osocze bogatopłytkowe ?

Osocze bogatopłytkowe odpowiedzialne jest za efekt odmłodzenia opóźniając proces starzenia skóry. Bezapelacyjnie jest to najbardziej bezpieczna metoda pośród zabiegów medycyny estetycznej, przywracająca skórze dawny blask oraz pozwalająca pozbyć się blizn i przebarwień.

Osocze bogatopłytkowe stosowane jest w celu dostarczenia czynników wzrostu do miejsc, które wymagają odmłodzenia i regeneracji.

Jak działa osocze bogatopłytkowe?
Dla kogo osocze bogatopłytkowe?

Dla kogo zabieg?

Dzięki swojemu autologicznemu pochodzeniu, preparat ten jest w pełni bezpieczny i wyklucza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań, dlatego dedykowany jest on osobom ze skłonnościami do alergii oraz w szczególności ceniącym sobie naturalne rozwiązania

Z zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego mogą skorzystać osoby, którym zależy na zniwelowaniu pierwszych oznak starzenia oraz poprawie kondycji i regeneracji skóry. Będzie również świetnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z bliznami np. po przebytym trądziku.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania i porozmawiamy o możliwych do osiągnięcia efektach.

Na chwilę przed zabiegiem pobrana zostaje krew od Pacjenta, która następnie umieszczana jest w specjalnie przeznaczonej wirówce. Podczas odwirowywania dochodzi do oddzielenia poszczególnych składników krwi, w tym przede wszystkim osocza bogatopłytkowego. Specjalnie przygotowany preparat zostaje podany za pomocą dużej ilości wkłuć na wybranym obszarze zabiegowym. Dla poprawy  komfortu Pacjenta przed zabiegiem lekarz może użyć maści znieczulającej.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym w Katowicach

W klinice Bellarte wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy, dzięki czemu Pacjent ma pewność, że trafił w ręce najlepszych specjalistów.

Wskazania

• nawilżenie i poprawienie jędrności oraz gęstości skóry
• redukcja blizn potrądzikowych
• eliminacja przebarwień
• regeneracja skóry głowy
• opóźnienie procesu starzenia
• zahamowanie procesu wypadania włosów

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Osocze bogatopłytkowe - jak przygotować się do zabiegu?
Co po zabiegu wampirzego liftingu?
Jak długo utrzymują się efekty osocza bogatopłytkowego i jak często należy powtarzać zabieg?
Osocze bogatopłytkowe - jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00