Czas trwania zabiegu: 45 minut

Ilość zabiegów: 1

Nici liftingujące są małoinwazyjnym, nowoczesnym i przede wszystkim bezpiecznym zabiegiem odmładzającym anti-aging. Zabieg przy użyciu nici jest alternatywnym sposobem dla chirurgicznych zabiegów liftingujących, dlatego zyskał miano liftingu bez skalpela. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących uzyskać natychmiastowe efekty pozbawione okresu rekonwalescencji. Na rynku istnieje szeroki wybór różnego rodzaju nici, które dobierane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwanych rezultatów Pacjentów. Nici można podzielić na nici biorewitalizujące i nici liftingujące.

Nici liftingujące - działanie
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Nici liftingujące – działanie

Odmładzanie i lifting z zastosowaniem nici liftingujących.
Nici liftingujące – są to silne syntetyczne włókna polidioksanonu składające się z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien. Podczas stopniowego rozpuszczania nici dochodzi do produkcji nowego kolagenu oraz fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, a wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki. W trakcie zakładania nici lekarz opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co przybliża efekt liftingu chirurgicznego.

Nici liftingujące – działanie

Dla kogo zabieg?

Zabieg proponowany jest przede wszystkim osobom w przedziale wiekowym 30-65 lat, pragnącym odmłodzić swoją skórę, a zarazem uniknąć zabiegu chirurgicznego. Z zabiegu mogą również skorzystać młodsze osoby, ponieważ dzięki zabiegowi możemy poprawić wygląd kości policzkowych, owal twarzy czy unieść brwi.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu, lekarz przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny. Szczegółowo sprawdzi także wszelkie przeciwwskazania i omówi możliwe do uzyskania efekty.

W pierwszej kolejności lekarz znieczuli obszar zabiegowy. W zależności od obszaru, na którym zostanie wykonany zabieg, lekarz dobierze odpowiednią grubość igieł oraz liczbę użytych nici. Po odpowiednim przygotowaniu lekarz umieszcza nici pod skórą, co trwa zazwyczaj około 30 minut.

Wskazania

• Poprawa owalu twarzy
• Utrata jędrności oraz elastyczności skóry
• Redukcja zmarszczek
• Opadająca, zwiotczała skóra w obszarze policzków
• Pionowe i poziome zmarszczki na czole
• Zwiotczenie tkanek

Nici liftingujące w klinice Bellarte w Katowicach

W klinice Bellarte zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących wykonywany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, dzięki czemu jest on w pełni kontrolowany i bezpieczny.

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem nici liftingujących?
Jakie są zalety z wykonania zabiegu przy użyciu nici liftingujących?
Nici liftingujące - jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?
Czy zabieg z użyciem nici trzeba powtarzać?
Nici liftingujące - jak przygotować się do zabiegu?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00