Czas trwania zabiegu : 30 minut

Ilość zabiegów: 4

Peptydowa terapia włosów jest innowacyjnym zabiegiem hamującym wypadanie włosów i przyspieszającym ich odrost. Nowa opatentowana formuła składająca się aż z 7 składników aktywnych jest zwieńczeniem 10 lat pracy nad preparatem.

Innowacyjność preparatu nie opiera się tylko i wyłącznie na jego składzie, ale również na nowej, opatentowanej technologii Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych. To zupełny przełom, jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych  minimalna dawka (1 ml) skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Peptydowa terapia włosów – jak to działa?
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Peptydowa terapia włosów – jak to działa?

Wykorzystywany preparat jest jedynym preparatem stosowanym w zabiegach mezoterapii igłowej skóry głowy z zawartością aż siedmiu opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Do dwóch tygodni od podania preparatu działa on w cebulkach, wydzielając wszystkie zawarte w nim składniki, systematycznie stymulując mikrokrążenie w skórze głowy. Pierwsze efekty widoczne są po około 14 dniach od wykonania zabiegu.

Jak działa peptydowa terapia włosów?
Dla kogo peptydowa terapia włosów?

Dla kogo zabieg?

Peptydowa terapia włosów jest dedykowana osobom zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów, ich osłabieniem lub miejscowym wyłysieniem. Jego zadaniem jest zahamowanie wypadania włosów, pobudzenie osłabionych mieszków do pracy i stymulacja do wzrostu nowych. Zabieg może zostać wykonany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania oraz efekty, które możliwe są do osiągnięcia. Lekarz przy użyciu bardzo cienkiej igły dokonuje wielu nakłuć bezpośrednio w skórę głowy. Co po zabiegu? Przez około 1 dobę po zabiegu należy wstrzymać się z myciem włosów. Już po pierwszym zabiegu zauważysz znaczne zmniejszenie wypadania włosów.
Podczas wizyty zostanie Ci przedstawiony przez lekarza dokładny plan zabiegowy. Aby efekty zabiegu były trwałe i zadowalające, bardzo ważna jest systematyczność.

Wskazania

• Wypadanie włosów
• Osłabienie cebulek włosów
• Andorgenowe wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn
• Wzmocnienie kondycji włosów
• Profilaktyka łysienia u mężczyzn

Peptydowa terapia włosów w klinice Bellarte w Katowicach

W katowickiej klinice Bellarte zabieg przeciw wypadaniu włosów wykonywany jest przez lekarzy posiadających wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
Ile zabiegów należy wykonać i w jakich odstępach czasu?
Czy zabieg jest bolesny i jak długo trwa?
Peptydowa terapia włosów - jak przygotować się do zabiegu?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00