Fala uderzeniowa Katowice
Czas trwania zabiegu: 60 minut

Ilość zabiegów: 4-6 zabiegów

Zabieg fala uderzeniowa Katowice dzięki zastosowaniu fal akustycznych, uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych zabiegów w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej. Zabieg ten doskonale sprawdzi się również w terapiach profilaktycznych. Fala akustyczna ma za zadanie stymulować mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych.

Jak działa zabieg?
Dla kogo zabieg?
Jak przebiega zabieg?
Wskazania
FAQ
Cennik

Fala uderzeniowa Katowice

Jak działa zabieg?

Zabieg jest nieocenionym pogromcą miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Urządzenie działa na podstawie autorskiej metody firmy Storz, którą jest wykorzystanie technologii fal akustycznych (Acoustic Wave Therapy AWT). Metoda ta znana jest nie tylko w medycynie estetycznej, ale również fizjoterapii jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu i zwiotczałej tkanki łącznej. Fala akustyczna STORZ, która emitowana jest przez urządzenie, zawiera w sobie bardzo mocno skoncentrowaną energię, która posiada unikalną zdolność wprowadzania tkanek w harmonijne drgania odpowiedzialne za ich rytmiczne rozciąganie się i kurczenie. Fale akustyczne swoim pobudzeniem doprowadzają komórki do naturalnej, intensywnej regeneracji oraz rozpoczynają przebudowę kolagenu.

Jak działa fala uderzeniowa?
Dla kogo fala uderzeniowa?

Dla kogo zabieg?

Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z tzw. „skórką pomarańczową”. Efekty, jakich możemy spodziewać się po zabiegu to wygładzona i jędrniejsza skóra. Dzięki unikalnej technologii jesteśmy w stanie wymodelować sylwetkę, poprawić napięcie i dotlenić skórę bez wywołania efektu termicznego w tkankach oraz sprawienia jakiegokolwiek dyskomfortu odczuwanego w trakcie zabiegu przez Pacjenta.

Fala uderzeniowa w klinice Bellarte w Katowicach

W katowickiej klinice Bellarte zabieg wykonywany jest przez kosmetologów posiadających wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu kosmetologii.

Jak przebiega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny, omówione zostaną również wszelkie przeciwwskazania oraz określone zostaną efekty, które są możliwe do osiągnięcia. W pierwszej kolejności na obszar zabiegowy zostanie nałożony żel, który ułatwi wnikanie fali akustycznej w głąb organizmu. Następnie do ciała zostanie przyłożona głowica emitująca fale. W trackie trwania zabiegu Pacjent nie odczuwa bólu ani dyskomfortu. Zabieg wykonywany w klinice Bellarte w Katowicach jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, w związku z czym nie wymaga on okresu rekonwalescencji.

Wskazania

• Redukcja cellulitu w różnych stopniach zaawansowania
• Ujędrnienie i uelastycznienie skóry
• Poprawa gęstości skóry
• Redukcja zmarszczek
• Modelowanie sylwetki
• Redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
• Wygładzenie blizn i rozstępów
• Stymulacja mięśni
• Leczenie bólu

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Ile zabiegów trzeba wykonać?
Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty zabiegu?
Jakie są wskazania po zabiegu?
Czy zabieg można łączyć z innymi zabiegami na ciało?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00