Kwas hialuronowy
Czas trwania zabiegu : 30-45 minut
Ilość zabiegów: 1

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w skórze w sposób całkowicie naturalny. Jego głównym zadaniem jest wiązanie wody – jedna cząsteczka kwasu potrafi zatrzymać nawet 250 cząsteczek wody, dzięki czemu skóra jest w odpowiedni sposób nawilżona, jędrna i sprężysta. Niestety, wraz z wiekiem produkcja kolagenu maleje, co powoduje pojawienie się pierwszych zmarszczek.

Dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej możemy w naturalny i szybki sposób uzupełnić braki kwasu hialuronowego. Preparaty na jego bazie pełnią funkcję naturalnego wypełniacza i podawane są do głębszych warstw skóry.

Jak działa kwas hialuronowy?
Dla kogo kwas hialuronowy?
Jak przebiega zabieg
Wskazania
FAQ
Cennik

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest preparatem służącym głównie do wypełnienia zmarszczek, a także modelowania owalu twarzy i ust. Odpowiedzialny jest również za przywrócenie prawidłowego nawilżenia i jędrności skóry.

Jak działa kwas hialuronowy?
Dla kogo zabieg

Dla kogo zabieg?

Opowiedz nam, jaki efekt chcesz uzyskać, a my dopasujemy odpowiednią dawkę preparatu. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno osoby młode, chcące poprawić swój wygląd, jak i te starsze chcące pozbyć się pierwszych oznak starzenia.

Jak przebiega zabieg ?

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad medyczny. Aby zabieg był dla Ciebie w pełni bezpieczny, omówimy wszelkie przeciwwskazania oraz porozmawiamy o Twoich wymarzonych efektach.

Preparat ma postać bardzo elastycznego i przezroczystego żelu, który natychmiast po podaniu wypełnia zmarszczkę lub modeluje wybrany obszar. Lekarz wykonuje zabieg za pomocą cienkiej igły, którą dokonuje precyzyjnych wkłuć w wybranych partiach. Dla Twojego komfortu przed zabiegiem lekarz może użyć maści znieczulającej.

W klinice Bellarte stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego wykorzystujemy sprawdzone preparaty renomowanych marek. W zależności od wskazania, lekarz dobiera najodpowiedniejszy preparat.

Wskazania

• redukcja zmarszczek
• modelowanie i powiększanie ust
• poprawa owalu twarzy
• modelowanie kształtu nosa
• redukcja ubytków tkankowych
• wypełnianie i redukcja blizn

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu z kwasem hialuronowym?
Jakich objawów mogę spodziewać się po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego?
Jak często należy powtarzać zabiegi z kwasem hialuronowym, aby efekty utrzymały się jak najdłużej?
Jak należy przygotować się do zabiegu z kwasem hialuronowym?
BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00