0

Bez względu na to kiedy zostałaś mamą, to dziś jest odpowiedni moment, aby zadbać o swoje zdrowie i urodę. BellArte powstało na bazie doświadczeń kliniki ginekologicznej ArtesMed, po to by oferować swoim Pacjentkom wszechstronną i wyselekcjonowaną opiekę w dziedzinach: medycyny estetycznej, kosmetologii profesjonalnej i chirurgii plastycznej. To tutaj znajdziesz zabiegi na twarz i ciało, depilację laserową, a także specjalistyczne konsultacje w dziedzinie poprawy urody.

 

Wszystkie zabiegi dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości naszych Pacjentek. Od czego zacząć?

Krok 1. Umów się na konsultację ze specjalistą. Podziel się z nami swoimi potrzebami, a my zasugerujemy odpowiednią konsultację.

Krok 2. Wizyta. Przygotuj na nią informację o przyjmowanych lekach, dotychczas wykonywanych zabiegach, doświadczeniach z medycyną estetyczną, planach żywieniowych. Podczas wizyty specjalista dopasuje zabiegi do Twoich potrzeb. Otrzymasz sugestie kilku wariantów osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Krok 3. Start zabiegów. Pamiętaj o zaleceniach i systematyczności. Dzięki temu uzyskasz rezultaty znacznie szybciej i będą one trwałe.

Krok 4. Pamiętaj, że szczęśliwa mama, to także szczęśliwe dziecko! Więc nie zwlekaj z wizytą w BellArte.

 

Szczególnie polecane zabiegi:

Zapraszamy do kontaktu!

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00