Radiofrekwencja mikroigłowa Katowice
0

Czy słyszałaś o radiofrekwencji mikroigłowej? Teraz masz szansę poznać ją bliżej w naszej Klinice! Radiofrekwencja mikroigłowa, to innowacyjne podejście do tematu zabiegów rewitalizacyjnych. Jest to grupa zabiegów wykorzystująca naturalne zdolności skóry do przebudowy w celu osiągnięcia zdrowej, odmłodzonej cery. Za niezrównaną efektywność tej metody odpowiada synergia działania dwóch sprawdzonych technologii. Poznaj tajniki tego nowoczesnego rozwiązania i przekonaj się, że warto dać szansę możliwościom, jakie oferuje RF mikroigłowy Katowice.

Dwa w jednym

Jak sama nazwa wskazuje zabieg radiofrekwencji mikroigłowej stanowi połączenie technologii fali radiowej i mikroiniekcji, czyli mezoterapii mikroigłowej. Pierwszy element umożliwia kontrolowane podwyższenie temperatury w obrębie struktur skóry. Efekt termiczny przekłada się na pobudzenie mikrokrążenia, którego efektywność jest kluczowa do utrzymania prawidłowej pracy komórek skóry. Stają się one dotlenione i właściwie odżywione, przez co tempo ich pracy znacząco przyspiesza. Nie można zapomnieć o wpływie ciepła na elementy podporowe cery. Fale radiowe, poprzez generowane ciepło, prowadzą do obkurczenia nadwyrężonych włókien kolagenowych i elastyny. Dzięki temu skóra odzyskuje swój prawidłowy stelaż. Druga składowa zabiegu Morpheus Katowice odpowiada za mechaniczną stymulację naprawy. Mezoterapia mikroigłowa powoduje mikroskopijne uszkodzenia skóry, przez co jej komórki intensyfikują swoją pracę. Prowadzi to do zwiększenia wytwarzania elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego, a więc poprawie ulega wygląd zewnętrzny i strukturalny cery. Rozwiązanie problemów fizjologicznych, z którymi mierzy się skóra w okresie starzenia się pozwala na odwrócenie szkód wyrządzonych przez ten proces.

Podwójne korzyści

Odpowiedzialne połączenie dwóch zabiegów, opierających się na niezależnych systemach działania doprowadziło do uzyskania niezrównanych, wszechstronnych możliwości. Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej Morfeusz Katowice to sposób na nieinwazyjny lifting całej twarzy. Synergia działania obu technologii pozwala na widoczną redukcję zmarszczek, wszystkich typów blizn, a także rozstępów i cellulitu. Owal twarzy zostaje odmłodzony, skóra odzyskuje elastyczność i jędrność. Terapia jest przydatna również do korekty opadających powiek oraz zmniejszania cieni pod oczami. Przebarwienia skórne także nie stanowią wyzwania dla RF mikroigłowej. Na tym jednak nie kończą się możliwości tej metody. Nietypowym zastosowaniem tego zabiegu jest leczenie nadpotliwości.

Uzyskiwane rezultaty wynikają z celowanego pobudzania odpowiednich struktur i elementów funkcjonalnych skóry. Współpraca obu technologii prowadzi do nasilenia ich procesów fizjologicznych, dzięki czemu poprawia się zdrowie i kondycja cery. A to wszystko finalnie przekłada się na efekt naturalnego odmłodzenia.

Poczuj jak ze zdwojoną siłą skóra zostaje pobudzona do naturalnej przebudowy i regeneracji. Zarezerwuj termin i ciesz się efektami jakie oferuje radiofrekwencja mikroigłowa Katowice – od niedawna dostępna w BellArte.

Leave a Comment

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00