0

Okres Świąt i Sylwestra jest przepełniony spotkaniami w gronie rodziny oraz przyjaciół. W tym wyjątkowym czasie szczególną uwagę przywiązujemy do wyglądu. Wynika to przede wszystkim z rangi tych okazji, bo przecież są one jednymi z najprzyjemniejszych w całym roku. Niezależnie czy schodzenie się w bliskim gronie odbywa się w domowym zaciszu, czy na wystawnej kolacji należy czuć się swobodnie i atrakcyjnie. Jest to idealna okazja do przekonania się o skuteczności profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które poza natychmiastowymi efektami pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie organu skórnego. Zdecyduj się na efekt intensywnej rewitalizacji cery i olśniewaj wyglądem na każdym świątecznym spotkaniu z pomocą Kliniki BellArte.

Natychmiastowe odmłodzenie cery – jak je uzyskać?

Skutecznym rozwiązaniem na szybki efekt Glow są profesjonalne zabiegi Geneo. Wyróżnia je możliwość szerokiej personalizacji procedury zabiegowej, przez co uzyskiwane rezultaty w pełni wpisują się w oczekiwania i potrzeby Pacjenta. Zabieg ma na celu zatroszczenie się o dobrostan zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych warstw organu skórnego. Intensywna pielęgnacja połączona z dotlenieniem komórek skóry prowadzi do uzyskania długotrwałych i natychmiastowych efektów, które dopełnią każdą świąteczną i sylwestrową stylizację. W czasie procedury wykorzystuje się dedykowane kapsułki, które skrywają w sobie indywidualnie dobraną mieszankę składników bioaktywnych. Bezpośrednie uzupełnienie niedoborów substancji odżywczych odwdzięcza się efektem nawilżenia, wygładzenia i rozświetlenia cery, a wraz z upływem czasu – poprawy jej ogólnej kondycji.

Kolejną propozycją na natychmiastową poprawę wyglądu cery są różnorodne zabiegi MedEstelle. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry dobierana jest procedura zabiegowa oparta na jej naprawie, pobudzeniu i ochronie. Bogaty wachlarz dostępnych rozwiązań sprawia, że są to metody nieporównywalnie wszechstronne. Z pomocą MedEstelle możliwe jest szybkie, a co najważniejsze efektywne, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych, redukcja zaczerwienień, oczyszczenie i wygładzenie skóry oraz dogłębne nawilżenie. Odpowiednio dobrana kombinacja profesjonalnych preparatów bogatych w silnie działające składniki aktywne w formie umożliwiającej ich penetrację w głąb skóry to recepta na olśniewający wygląd bez zbędnej inwazyjności zabiegu.

Jeśli chcesz uzyskać efekt zjawiskowej, natychmiastowej rewitalizacji nie czekaj i zarezerwuj termin w Klinice BellArte. Nowoczesne rozwiązania kosmetologiczne zatroszczą się o ogólną kondycję organu skórnego, co bezpośrednio przełoży się na odmłodzenie wyglądu cery. Spraw sobie prezent na Święta i wejdź w nowy rok z odmłodzoną i optymalnie odżywioną skórą.

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00