0

Nowy rok coraz bliżej, a to oznacza intensywne przemyślenia nad elementami, które wymagają zmiany. Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest utrata zbędnych kilogramów. Droga do prawidłowej wagi zawsze jest właściwym wyborem, ponieważ bezpośrednio przekłada się na stan zdrowia. Prawidłowa wartość BMI pozwala zmniejszyć ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych, dlatego warto o nią zawalczyć. Jednak proces redukcji masy ciała nie należy do najłatwiejszych. Intensywne treningi i odpowiednia dieta to aspekty trudne do połączenia z przepełnionym pracą planem codziennego dnia. Istnieją jednak rozwiązania, które są w stanie pomóc pozbyć się nadprogramowych kilogramów i nadać tempa żmudnemu procesowi chudnięcia.

Zabiegi modelujące – osiągnij swój cel

Medycyna estetyczna posiada w swoim zanadrzu innowacyjne technologie redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Są one oparte głównie o czynniki fizyczne, które mają udokumentowane działanie niszczące adipocyty, czyli komórki tłuszczowe. Zabiegi takie jak fala uderzeniowa, endermologia, fala radiowa czy lipoliza iniekcyjna stanowią skuteczne rozwiązania usprawniające drogę do wymarzonej sylwetki. Właściwy dla wybranej metody czynnik powoduje uszkodzenie komórek budujących tkankę tłuszczową, przez co stają się one możliwe do usunięcia. Proces ich wydalania zachodzi w ramach naturalnych reakcji metabolicznych organizmu. Co więcej, nowoczesne zabiegi modelujące charakteryzują się wielokierunkowym działaniem. Poza bezpośrednim efektem wyszczuplającym poprawiają funkcjonowanie i kondycję organu skórnego. Zapobiega to powstawaniu złogów wiotkiej skóry przy intensywnym odchudzaniu. Jednoczesne zadbanie o jej zdrowie potęguje pozytywne rezultaty wizualne, które niesie za sobą utrata zbędnych kilogramów. Sylwetka ulega wysmukleniu, a wszystko podkreśla jędrna, elastyczna i promienna skóra.

Modelowanie sylwetki – czy warto?

Droga do upragnionego wyglądu ciała jest wymagająca i często wymaga wielu wyrzeczeń. Konieczny do utraty wagi deficyt kaloryczny, może wpływać na spowolnienie procesów metabolicznych organizmu. Może się to objawiać szybszym uczuciem zmęczenia oraz w wyglądzie – pogorszeniem wyglądu skóry. Profesjonalne zabiegi modelowania sylwetki pomagają zapobiec negatywnym skutkom procesu odchudzania na organ skórny. Stanowią czynnik stymulujący utrzymanie prawidłowej intensywności i tempa pracy komórek budujących skórę przy jednoczesnej intensyfikacji redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Warto zaznaczyć, że zabiegi modelujące często okazują się jedynym skutecznym rozwiązaniem w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową. Nie warto katować się morderczymi treningami i dietą-cud niemożliwą do utrzymania – Klinika BellArte proponuje efektywniejsze sposoby osiągnięcia upragnionej sylwetki.

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00