0

Najbardziej magiczny czas w roku zbliża się wielkimi krokami, a nadal nie wiesz co podarować ukochanej osobie? Najlepsze prezenty to te uwzględniające indywidualne upodobania i potrzeby obdarowywanej osoby. Upominki nie zawsze bywają trafione, ale podarowanie wyjątkowego czasu tylko dla siebie nigdy nie zawodzi. Biorąc pod uwagę naturalną potrzebę relaksu oraz dbania o wygląd i dobre samopoczucie warto zdecydować się na przemyślany prezent. Zadbaj o komfort swoich bliskich i podaruj im spersonalizowany zabieg medycyny estetycznej w naszej Klinice!

Ogromne możliwości

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje niesamowite możliwości poprawy wyglądu przy jednoczesnym zatroszczeniu się o dobrostan psychiczny. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zabiegi, które poza efektami wizualnymi zapewnią chwilę niezmąconego spokoju po świątecznej zawierusze. Uniwersalny wybór stanowią zabiegi na twarz. Pomagają opóźnić proces starzenia się cery oraz pozytywnie wpływają na jej jędrność i gładkość. Dodatkowo, są to procedury, które działają stymulująco na wewnętrzne warstwy skóry, dzięki czemu poza natychmiastowym uczuciem odświeżenia i oczyszczenia cery zapewniają ogólną poprawę wizualną – już od pierwszych chwil po zabiegu. Zabiegi na twarz, to propozycje personalizowane do konkretnych potrzeb w celu uzyskania możliwie najlepszych efektów. Co więcej, znacząca większość z nich jest po prostu przyjemna, przez co gwarantuje moment głębokiego wyciszenia i odprężenia.

Inną, równie dobrą, propozycją są zabiegi na ciało. Redukcja cellulitu, ujędrnianie skóry, a może nieinwazyjne modelowanie sylwetki? Doskonale wiesz z jakimi problemami borykają się Twoi najbliżsi – podaruj im skuteczne metody ich redukcji. W zależności od pożądanych rezultatów możesz wybierać spośród różnorodnych, efektywnych metod terapeutycznych, które pozwolą kompleksowo zatroszczyć się o stan i wygląd skóry. Okres zimowy to również świetny czas na przeprowadzenie zabiegów epilacji laserowej. Jest to metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Znajdziesz u nas skomponowane pakiety tego zabiegu, które oszczędzą czas bliskiej osoby na uporczywym, częstym goleniu.

Jeśli czujesz się przytłoczony(a) ilością dostępnych możliwości, to nic straconego! Zawsze możesz zdecydować się na voucher kwotowy. W ten sposób umożliwisz samodzielne wybranie typu procedury osobie obdarowywanej. Pokaż bliskim, że zależy Ci na ich dobrym samopoczuciu i wybierz wariant dopasowany do ich indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości lub niezdecydowania skonsultuj się z naszym zespołem – z chęcią pomożemy Ci skomponować prezent idealny.

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00