0

Jeśli masz obawy względem medycyny estetycznej – nie wiesz jaki zabieg byłby dla Ciebie odpowiedni, nie wiesz ile to będzie kosztować, nie masz pewności czy zabieg będzie dopasowany do Twoich potrzeb – procedura Full Face jest właśnie dla Ciebie.

Co wchodzi w skład procedury Full Face?

Przede wszystkim warunkiem kwalifikującym do procedury jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Dzięki wyborowi procedury Full Face lekarz spojrzy na Twoją twarz kompleksowo, dobierze takie zabiegi, które całościowo poprawią wygląd Twojej twarzy. Mogą to być zabiegi obejmujące blokowanie zmarszczek mimicznych, poprawiające wolumetrię skóry, a także modelujące – twarz i usta. Całość procedury skupiona jest na tym aby już po 1 wizycie uzyskać spektakularny efekt odmłodzenia twarzy, poprawy kondycji skóry i zatrzymania procesów jej starzenia.

Wszystko dla Ciebie, nic bez Ciebie.

Lekarz, po konsultacji, omówi z Tobą warianty zabiegów. To Ty podejmujesz ostateczną decyzję po uzyskaniu informacji jakiego efektu możesz się spodziewać. Jeśli masz jakieś obawy, boisz się przerysowanych rezultatów, albo zwyczajnie – boisz się jakiejś procedury, poinformuj o tym lekarza. Jeśli będzie możliwa alternatywa, na pewno taką otrzymasz, jeśli nie, lekarz odpowie na Twoje pytania i opowie o procedurze. W BellArte stawiamy na holistyczne podejście, nie idziemy na skróty, ani nie chcemy kreować nierealnych oczekiwań. Twoja twarz to także wizytówka pracy naszych lekarzy, więc jesteś w zaufanych, specjalistycznych rękach, które zadbają o Twoje zadowolenie i efekty, które w naturalny sposób eksponują Twoją urodę, a nie ją karykaturują. Nasi specjaliści to lekarze z doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej, nieustannie rozwijający swoje kompetencje, po to by dostarczać pacjentom rozwiązania na światowym poziomie, oczywiście z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Maksymalny efekt – ile to kosztuje?

Procedura Full Face to jasne zasady – wizyta, zalecenia i zabiegi, w jednolitej kwocie 3500 zł. Nie musisz już zastanawiać się ile mililitrów preparatu będzie odpowiednie, jaka finalnie kwota wyjdzie za zabiegi. Lekarz zastosuje takie rozwiązania, jakie będą niezbędne, aby osiągnąć maksymalny efekt, a Ty wciąż utrzymujesz całościową, atrakcyjną cenę. Standardowa kwota za podobne procedury łączone, z wykorzystaniem certyfikowanych medycznych preparatów to średnio od 4500 do nawet 6000 zł. Większość efektów zauważysz natychmiast po zabiegu, niektóre będą się pogłębiać po wizycie, bo stymulują procesy naprawcze i liftingujące skórę – zostaniesz o tym poinformowana(y) przed rozpoczęciem procedury.

Jak skorzystać z oferty Full Face?

Atrakcyjna oferta na procedurę Full Face jest dostępna dla pacjentów BellArte przez cały czerwiec. Umów się na wizytę, zaznacz, że jesteś zainteresowana/y procedurą Full Face, co pozwoli nam zarezerwować więcej czasu.

Do zobaczenia!

Kontakt

BellArte
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00